**SAGOPA KAJMER,KOLERA,TÜRKÇE RAP**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**SAGOPA KAJMER,KOLERA,TÜRKÇE RAP**

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama

3 posters
YazarMesaj
crazy_SAGOCU
crazy_SAGOCU

Erkek Mesaj Sayısı : 372
Lakap : mC β0®t£ĉ¡ת£

yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama Empty
MesajKonu: yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama   yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama Icon_minitime24.02.08 10:34

selam

kötü insanları tanıma senesi adlı albüm nihayet tamamlandı.şimdi rutin işlemlerin zamanı.biz bu işlemleri hallederken sizlerde televizyonda yeni video klibi seyredecek ve onunla şimdilik gönlünüzü rahatlatacaksınız.sizlere album bittikten sonraki görüşlerimi yazmak isterim.

öncelikle benden yeni bir stil beklemeyin.ben her zamanki adamım,her zamanki müzik,her zamanki lirikalite ve her zamanki durgunluk.albüm bana her zamanki hissi veriyor.amerikayı yeniden keşfedeceğime keşfettiklerimi geliştiriyorum .benim müziğim sıradanlıktan ibaret.şarkılarımın içindekiler hiç de sıradan değil.böylelikle hoş bir denge kuruyorum.seven daima sever sevmeyen yaklaşmasın diyelim.

albüm bana soracak olursanız güzel bir albüm,içime sinmiş bir albüm.müzikal açıdan her zamanki tarz var,lirikal açıdan çok karışık.herbiri kendi arasında anlam taşıyan dizelerden oluşuyor.bu sefer yazdıklarımı anlamanız daha da zor.yalnız anladıkça çok seveceksiniz.yabancı kelimelerden gayet uzak kalındı.arada bir karşınıza çıkacak olsa da bu çeşni sizin tadınızı bozmayacak emin olun.albümün içinde ona buna sataşma ,diss vs gibi saldırgan şeyler yok.fakat cümleleri analiz ederken şurda şuna burda buna gibi birçok yakıştırmalar olabilir.ben yine de baştan söyleyeyim albümde sataşma dalaşma yok.bazı insanlar akıllarında kurdukları senaryoları hayata geçirme pahasına öyle adice hikayeler yazıp ona buna dağıtıyorlar ki,kimileri de bu gibi şeylere inanıyorlar.çok yazık oluyor gerçekten.fitneci kaynıyor bu kazan,olma her yeme takılan sazan diyorum.

nihayetinde albüm gibi bir albüm.beni sevenler daha da sevecek sevmeyenler daha da sevmeyecek:)

10.yılımı kutlayanlara çok teşekkür ederim.yılbaşı günü benim 10.yılımdı.uzun bir zaman sayılmasa da hatrı sayılır bir 10 yıl.bu 10 yılın hatrına bugune kadar yaptığım en hoş şarkıları bir cd de toplayacağım.diğer mc lerle söylediğim feat şarkıları solo olarak 2.bölümleriyle yeniden düzenleyeceğim.böylelikle solopa kajmer olarak nefis bir albümle 10 seneyi yâd edeceğiz.ne mutlu.

hepinizi çok seviyorum.daha uzun bir yazı yazacağım elbet,amma şimdilik bu azla yetinin,bu gazla bekleyin:)

k.i.t.s albümünün sahibi ,hani bunun ilk sahibi:)

sevgilerimle…

küheylan
http://www.myspace.com/06mcbortecine
pessimist06
amatör SAGOCU
amatör SAGOCU

MesajKonu: Geri: yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama   yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama Icon_minitime24.02.08 11:16

pylaşım için saol
SAGOkolik
tam bir SAGOCU
tam bir SAGOCU
SAGOkolik

Erkek Mesaj Sayısı : 322
Lakap : starap yani star rap yani rap yıldızı

MesajKonu: Geri: yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama   yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama Icon_minitime29.02.08 19:11

bilgi için teşekkürler

yeni albümle ilgili SAGO'dan açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» abluka alarmdan yeni ep