**SAGOPA KAJMER,KOLERA,TÜRKÇE RAP**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**SAGOPA KAJMER,KOLERA,TÜRKÇE RAP**

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI

3 posters
YazarMesaj
sagoist
tam bir SAGOCU
tam bir SAGOCU
sagoist

Erkek Mesaj Sayısı : 266

Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI   Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI Icon_minitime04.03.08 15:52

yaz geldi.artik ege cubukcuyu da hatirlayalim dedik heheh.bol bol yazi yazmissiniz.sorular da var tabiiki.herkese yetisemem ama sizlere ustunkoru aciklamalar yaparim.
oncelikle bana diss yapan kisiler varmis.adi uzerinde demo bunlar.evde,barkta yapilan isler.biliyorsunuz ben onlarin asla koreltemeyecegi cok keskin bir bıcagim.bu gibi durumlarda kendinizin ne oldugunu iyi bilmelisiniz.zaten insanlar diss yazmaktan rap sarkisi yapmaya firsat bulamiyor.herkes birbirini diss liyor.yani dişliyor.beni turkrap ortamindan saymayin dememin sebebi buydu iste.bu gibi insanlar benim 1999 daki hallerim bana yetisebilmeleri icin 8 sene daha demo yapmalari gerekecek:)
her neyse,cevizin bos kabugu isimize yaramiyor su anda icini gorelim dolu kismina bakalim.
ben bir sükürle girdim album kayitlarina cumlemize hayirli olsun.1 tane sarki yaptim mesela bugun.cok da begeneceginiz turden.birde beat yaptim onu da cok begendim.o nedenle bugun keyfim yerinde.
albumun cikis tarihi ne yazikki belli degil.sadece beklemek dusuyor sizlere.ama guzel album olacak evelallah.yuzumuzun akıyla evelallah. medyada malum isin kakasini cikardilar.garip garip haberler yapiyorlar.inanin hicbir malumatim olmadan yazip ciziyorlar.lutfen siz medyaya aldirmayin.kendi ozel-sahsi hayatimizla ilgili seyler bize kalsin istiyoruz ama insanlar medyatiklik adina neler yapiyor,magazin adina ne oyunlar donuyor.her neyse bunlar turkiyenin gercegi. siz takmayin. dini-tasavvufi konularda bazilari iman-inanc konusunu muzige alet ettigimi dusunmusler.demekki icleri pismis diyelim.bundan boyle sozler boyle islerine gelirse din-lerler.sevineceklerine killaniyorlar.birileri degerlerini korumazsa herkes amerikali amerikali takılır heyhaat. suale gerek yoktur bu durumda.herkes isine baksin kafidir bizim icin.isin asli budur diyelim. kitap yazarmisin abi diyenler var.evet kitap yazmaya basladim 1 hafta once ilk 2 sayfami yazdim.kimbilir ne zaman size kavusur ama cok guzel,latif bir kitap denemesi yapiyorum nacizane.hayattan ve din -iman dunyasindan nefis seyler yaziyorum.hem kendi hayatimdan hem de cevreden,alimlerden.
sozlerimden de koyup bir iki gazel -kaside denemesi de yapacagim evelallah.
sonucta bunlarin hepsini kendim icin,zevk icin,dolu vakit gecirmek icin yapiyorum.
daha cok yazmak isterdim lakin vakit gitme vaktidir. bakin bugun sagopa sizler icin bir sarki yapti yine hehehe.pesimist ep 5 icin simdilik kirmizi ısık. bugune kadar pesimist ep ler hep zamanlama harikasi olarak piyasaya cikti.durum bakalim ilkin beklemek sonra yemek.

sagopa kajmer mahlas molla mucerret.
SAGOkolik
tam bir SAGOCU
tam bir SAGOCU
SAGOkolik

Erkek Mesaj Sayısı : 322
Lakap : starap yani star rap yani rap yıldızı

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI   Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI Icon_minitime05.03.08 19:08

paylaşım için sağol
chaRon
altın SAGOCU
altın SAGOCU
chaRon

Erkek Mesaj Sayısı : 97
Lakap : evliya-ı rap

MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI   Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI Icon_minitime10.03.08 22:06

sağol paylasım için

Sagopa Kajmer in Yeni Albümü ve Diss ler Hakkındaki son AÇIKLAMASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - 24
» Sagopa Kajmer - Baytar
» sagopa kajmer ringa !!!
» CEZA -SAGOPA KAJMER